top of page

Kdo jsem

​Jmenuji se Ilona Pardová, jsem maminka dvou dětí, vystudovala jsem MIT a působím v tomto oboru už více než 20 let. Miluji cestování a poznávání nových věcí. I přes to, že většinu života používám svou hlavu, která mně také živí, jsem nějak podvědomě cítila, že to není na světě to nejdůležitější. Stále jsem se snažila vše řešit logicky a analyticky, jak se na správného IT-áka sluší.

Jednoho dne jsem se naprosto zhroutila. Odvezli mně do nemocnice s akutním zánětem téměř všeho. Cokoliv vás napadne, já to měla. Nezbylo nic jiného, než si udělat dovolenou v nemocnici a přehodnotit svůj život téměř od začátku.

Začala jsem se zajímat sama o sebe, dělat věci pro radost, a rozhodovat se z prostoru srdce. V tomto období jsem se zúčastnila prvního kurzu Access Bars, který mi otevřel cestu k sobě a svým možnostem.

Každý další kurz jen prohloubil mé uvědomění, práci s energiemi, bytostmi světla, a rozvíjením schopností pomáhat lidem na jejich cestě sebeuznání a sebeuvědomění.  

Od raného věku mi bylo říkáno, že nejde dělat spousta věcí najednou, protože pak nic neděláte pořádně, ale čím víc se učím a vzdělávám, tím větší mám chuť a sílu dozvídat se stále více a více.

 

Jsem certifikovaný facilitátor metody Access Bars, a díky kurzům, které učím je mi potěšením předávat své znalosti ostatním lidem, kteří si vybírají ve svém životě změnu.

 

Jsem praktik metody Access Facelift a poskytuji energetické sezení, které mění nejen tváře, ale i těla mých klientů.

Také jsem absolvovala kurz Access Foundation, kde jsem se naučila poskytovat několik tělesných procesů, které mohou pomoci s uzdravením těla i duše.

 

Mé cesty za poznáním mně zavedly i na kurz Channelingu, kde jsem se naučila naslouchat své intuici, poznat své dary v komunikaci s nehmotným světem, a otevřel se mi nádherný svět plný světelných bytostí.

 

Absolvovala jsem dva kurzy Akášických záznamů a pomáhám rozklíčovat zapeklité situace, které si mnohdy s sebou neseme z minulých životů.

 

Tyto kurzy mi rovněž otevřely dar malby energetických obrazů, které harmonizují frekvence v našich tělech.

 

Většina terapií je šitá na míru dané osobě, které já souhrně nazývám energetickými transformacemi. Nikdy se nenajdou dva stejní lidé, a tak i metody, které danému člověku pomohou jsou různé.

Pomocí těchto energetických transformací pomáhám lidem lépe zvládat stres a nátlak okolního světa tak, aby si dovolili být sami sebou a tvořili vědomé volby, vedoucí k šťastnému a plnohodnotnému životu.

 

Moji touhou je ukázat lidem, že zkoušky, se kterými se v životě potkávají je můžou navést k jejich darům a nekonečnému potenciálu, který máme všichni v sobě. Cestou seberozvoje jim ukázat, že i oni mohou mít šťastný život plný radosti a splněných snů.

Zaujala vás některá metoda, nebo produkt a rádi byste se dozvěděli více?

Neváhejte mě kontaktovat, nebo si rovnou objednat energetický proces na míru

bottom of page