top of page
IMG_20210921_170806_edited.jpg
Access Consciousness
tělesné procesy

Tělesných procesů je v Access Consciousness v dnešní době více než 60. A neustále přibývají. Tělesné procesy se nazývají proto, že se spouštějí na těle daného člověka, ale zároveň odbourávají i mnohá psychická traumata na duševní úrovni. 

Momentálně nabízím process MTVSS, který je jeden z nejsilnějších a nejdynamičtějších procesů. Odstraňuje téměř jakoukoliv funkční poruchu těla a může mít i významný vliv na imunitní systém. Může vrátit způsob, jakým bylo vaše tělo změněno přes všechen čas, prostor a skutečnosti. 

Tělesný proces Biomimetická a biomimetrická mimika odbourává bolest, cesty a reality jiných lidí a používá se zejména v případech, že si s sebou nesete přesvědčení a názory jiných. Především pomáhá s odbouráváním rodinné genealogie a napodobováním svých rodičů.

Buněčná paměť a De-Molekulární Manifestace & Molekulární De-Manifestace jsou doplňkové tělesné procesy, které se dají použít při dalších objednaných procesech, ne jako samostatná plnohodnotná terapie. 

Jak probíhá sezení

Samotná terapie trvá zhruba 60 min, při sezení Access Tělesných procesech ležíte na lehátku, a terapeut aktivuje energie individuálních procesů pomocí jemného a pečujícího doteku na různých oblastech těla podle volby daného procesu.

Zaujal vás některý tělesný proces a chtěli byste ho vyzkoušet?

IMG_20220225_102939.jpg
bottom of page