top of page
WhatsApp Image 2022-02-19 at 20.15.58.jpeg
Access Bars

Metoda Access Bars je nástroj, který pomáhá odblokovat nežádoucí myšlenky, pocity a emoce z těla. Pomocí jednoduché techniky, kdy se na hlavě aktivuje 32 bodů, se začne rozpouštět elektrický náboj, který se nashromáždil v mozku po celý váš život. Mnohé z myšlenek, které nosíme v naší hlavě jsou převzaté, přijaté za vlastní, a omezující plnou expanzi sebe sama. Metoda Access Bars uvolňuje omezení, které si s sebou nosíme, a umožňuje otevírat více vědomí. 

 

Mozkové vlny se během terapie Access Bars zpomalí, a umožní tak přístup k zakořeněným vzorcům chování, přesvědčení nebo zaujatých postojů, které jsme dosud používali. Dané vzorce se začnou uvolňovat a umožní nám žít svůj život v přítomnosti. Díky tomu, že už se nebudeme omezovat minulostí a minulými zážitky, máme možnost změnit budoucnost vědomě z přítomného okamžiku. 

Jak probíhá sezení

Samotná terapie trvá zhruba 60 min, a předchází jí 30 minutová konzultace na téma, které je pro vás zrovna aktuální. Pokud ale nemáte chuť nic rozebírat, je možné absolvovat sezení i bez úvodní konzultace, pouze samotnou terapii. 

Při sezení Access Bars ležíte na lehátku, a terapeut aktivuje postupně body na vaší hlavě. Bars je o tom, že učíte tělo přijímat, a jsou to vaše volby, které umožní rozhodnout se, co si necháte a co ne. Proto také Access Bars nemohou být dělány na dálku. 

 

Vědecké výzkumy ukazují na to, že při sezení Access Bars se buňky ve vašem těle stávají více kulovité, což je pro tělo přirozenější a snadnější. Samotné sezení je velice uvolňující, nemusíte nic rozebírat, ani se v ničem pitvat.

Zaujala vás tato metoda, a chtěli byste ji vyzkoušet?

IMG_20220225_103004.jpg