top of page
IMG_20220331_194310.jpg

Esenciální Oleje

K dokonalé hojnosti a radosti, je třeba se nejen obohacovat duchovně, ale také se starat o své tělo, aby bylo v harmonii a souladu. Někdy na svých cestách za duševním zdravím zapomínáme na staré pořekadlo: "Ve zdravém těle zdravý duch". Aromaterapie je úžasným nástrojem pro odbourávání stresu a očisty organizmu. A pokud to děláte s láskou k přírodě, jako firma Bewit, je to o to lepší. Oleje, které používám jsou 100% přírodní a vyráběny s láskou v České Republice. 

Pro mně je aromaterapie jen dalším dílkem puzzle do mé skládačky. Od energetických transformací přes nádherné vůně esenciálních olejů až po masáže. Pokud chcete zažít na vlastní kůži, jak vás mohou esenciální oleje podpořit při individuálních sezeních a terapiích, ozvěte se mi, a vyladíme to spolu. Díky channelingu vnímám, který olej vás podpoří ještě dříve, než vůbec na terapii přijdete.

Na přání vám namíchám osobní parfém na míru, nabitý záměrem, a frekvencemi , které budou podporovat vaši transformaci a duševní očistu do hloubky. A navíc si budete užívat jedinečné vůně, která je unikátní právě pro vás.

Co na svou osobní vůni řekly zákaznice:

Petra S.

roll-on parfémy nejen pro

roll-on parfémy nejen pro

Přehrát video

Erika Č.

Recenze na Esencialni Oleje

Recenze na Esencialni Oleje

Přehrát video